Seuraluokittelu 2010

takaisin pääsivulle

Kalevan malja

1. SM-tiejuoksu, -tiekävelyt ja -maraton 2. SM-maastot 3. SM-viestit 4. Kalevan Kisat 5. 22-v. SM-kisat 6. 19-v. SM-kisat 7. 17-v. ja 16-v. SM-kisat 8. 22-v., 19-v. ja 17-v. SM-moniottelut.

SijSeura12345678Yht.
1HKV715751004917399311
2TuUL173553356358234288
2LahdA155751463814634288
4TampPy2353631317389198
5JoensKa15331143631211.50188.5
6JyväskKU663648.5372287170.5
7ViipU2513485725190169
8KU-5832527161713356151
9SeinäjsU712441912430137
10OulPy7214322524252131
11LappUM3231848121070130
12IFNykn0132348915170125
13VasaIS0118337631096
14EspTa71021716632595
15EsboIF15020912725290
16TampU861110241116086
17ToijVau0015264200083
18KeskiUYU1707460210082
19LänsiUU70153210151080
20IKFalken0026143293075
21KarhU360418136573
22NoormNo0014187323065
23SjundeåIF1423720000064
24LiedPa1323116513163
24PorvU1112500287063
26NokU000281379.5360.5
27JalasjJa257091503059
28NurmijYU00910242357
29KuivAu2415131021056
30ForssSa117514122.51052.5
31LapLu017309913051
31KokkVei005297100051
33IFVOM904129412050
34HIFK76613944049
35LapVi300810145545
35PorinYU0321512121045
37KuortKu01619097042
37JanJa00076614942
39TurWei816212111041
40UudKK77010615440
40OripVe140911600040
42HamPo580101510039
42RaisKu00676200039
44IFÅland0009.510190038.5
45IFLänken60109520537
46RovanLa013002102036
46KuopSV20276018136
48HimU00053000035
48SalVil00041905735
48AlatPi016500014035
51HangöIK00036025034
52TeuvRi00001519833
52OrimJy300121503033
52VilppVei000122100033
55LapinlVe07019600032
55KaustPV40035713032
57KajKi00016383030
57KuopNMKY003102114030
57OrivPo00003019830
57IFKraft001011207030
57LieksU00000025530
62RaahVe90041410028
62IlmajKi03200914028
62NaantLöy0309007928
65VirtU000710010027
65ÄhtU000017010027
65KauhajKa00000421227
68IFSibboV00010126.5726.5
69AavasU00091700026
70SavonlRie004542.510025.5
71IFRaseb3303708024
71SaarijPu7502055024
73KouvU010008.514023.5
74ParikkU07011104023
75JuuanJä07000150022
75PyhäsU00057010022
75HeinI00081400022
75LempKi00000418022
79SysmSi00002014521
79KarhKa1600329021
79LammSä7800060021
79VehmKi00041700021
79KangU00000021021
79IFDrott00030140421
85TeivoSt05010050020
85RiihimKi0046055020
85TohmajU0007904020
85YlikNM01109000020
85ÄänekU00016121020
90GamlakIF0021403.50019.5
91IFFemman00000133319
91KangKi31050100019
91LohtVei00031600019
91IkurinVi13060000019
91SoinSi00012700019
96MikkKV0125430217
96KurikRy00102203017
96ValkHa7006004017
99AlajA0003328016
99NakkVire00006100016
99KaipVi04000012016
99HollU00016000016
99TöysVe0009070016
99VeikkVei00400012016
99KitU5000470016
99PellPo00016000016
107MerikI0006900015
108OulNMKY0800600014
108ViitVie0000635014
110ImU0002047013
110KälvTa0802003013
110KristU00021100013
110YlihJu00000211013
110AurVa0002500613
110SomE0009400013
110PälkLL00013000013
117KeitNu00000012012
117LoimLei00000012012
117ValkKa00011010012
117VimpVe0000309012
117NivU00021000012
117AlavU0004008012
117IkaalU0005007012
117PorinPy0007050012
117RaumU0005070012
117SimpU0000750012
117YlöjU00000012012
117HalsToi0001047012
117PolvijVau0003900012
117TurTo00000012012
131LappVei0000704011
131KuusEV0002009011
131HämeenlTa0040007011
131VeitsilKV0004403011
131LauttLu0007040011
131KerimU00000110011
131PaimU0000083011
131MuurY0002900011
139ViialVa00000010010
139MaanMa0000901010
139MyrskMy00001000010
139VihdVie0006400010
139LeppSi00010000010
139KannU0000307010
139EurRai0030007010
139NummKip2000008010
147HonkajsU000009009
147LaitJy000000909
147KalajJu000090009
147PielavSa000600309
147YlistKV400050009
147LehtimJy000500409
147SiikSi000090009
154KauhWi000010708
154KanksLei000160108
154PadasjY520000108
154SotkJy000080008
154LaihLu000000808
159VihU000025007
159SauvU000070007
159KerU000700007
159VammsVoi000700007
159ToholU000700007
159YlänKi000000707
159RuovPi000700007
159JuuanU000000707
167VarpVi000000606
167YlivKu020400006
167MynämI000060006
167MultJy000060006
171UrjU000040105
171RekRai000005005
171KyyjKy000050005
171MietMP000500005
171PyhäjPo000500005
171ViStart000000505
171KihnU000000505
171TainTä000005005
171LoimVoi000000505
171VehkVei000000505
171HartVoi000003205
171HuittsYU000500005
171MerijKe000005005
171MaarMa000050005
185TapE000000404
185KokemKV000020204
185AsikkRai000100304
185HelsJy300000104
185NousSu000004004
185KaarUra000000404
185HeinävYU000400004
185LapVei000004004
185PaltU000004004
185KaavKai000000404
185LoimJa000040004
185TaipKi000004004
185PargIF000010214
185IngåIF000004004
185AnjLi000002204
185KonnevU000004004
185SuodennU000400004
185OutokPa000040004
185(Kuopio)400000004
204KiihtU000000303
204KyröskPo300000003
204BorgåAk000001203
204IisVi000300003
204PunkalKu000030003
204SuolU030000003
204JäppU030000003
211AlavVi000100102
211PernU000000202
211ParkU000020002
211RistU000002002
211LammKo000200002
211KyrVoi000000202
211JämsI000000202
211NilsNu000000202
211LarsmoIF002000002
211KiuruvJä000000202
211KeurKi200000002
211PiikkKe000000202
211VierKoi020000002
224OulHui000100001
224PolvijU000100001
224LaukU000100001
224RanPeu000010001
224EurajVei000000101
224SuonVa000001001
224KoskKai000000101
224LovTor000000101
224HarjavTU000001001
224JuvU000100001
224SäkU000000101
224LeppävVi000001001
224KuusjHu000000101
237EvijU0000000.500.5

Sivu luotu 0.02 sekunnissa!